Firma Merc-Lux to sprawdzony dostawca części do samochodów marki Mercedes i Smart. Jako ceniony Serwis Mercedesa oferujemy części używane i nowe zamienne tylko z montażem u nas w serwisie. Nasz katalog części używanych osiąga stany ponad 1 000 000 części. Wśród nich znajdziecie Państwo zarówno popularne komponenty i podzespoły w konkurencyjnych cenach, jak i trudno dostępne części do starszych modeli samochodów Mercedes. Każdego dnia dla Państwa nasz team sprawdza stan techniczny, prowadzi dokumentację techniczną i inwentaryzuje stany.

Części używane Mercedes

Klientom poszukującym najwyższej jakości oferujemy oryginalne części zamienne do Mercedesa wraz z montażem. Nasza oferta części używanych to szeroki wachlarz komponentów i podzespołów do samochodów nowej generacji, a także pojazdów nieco starszych. Posiadamy części zamienne do samochodów osobowych i dostawczych marki Mercedes. Tym z Państwa, którzy nie chcą przepłacać oferujemy bogaty wybór części używanych.

Ważne miejsce w naszej ofercie zajmują części używane. Nasz asortyment obejmuje części używane do samochodów nowych generacji oraz komponenty do starszych modeli. Ich zaletą jest doskonała relacja jakości do ceny. Kontrola jakości naszej firmy sprawdza podzespoły tak, aby trafiły do Państwa części w 100% sprawne.

Jak pracujemy?

Katalogujemy produkty i prowadzimy czytelną gospodarkę magazynową dzięki czemu w szybki sposób możemy zareagować i wydać Państwu potrzebne podzespoły.

Zachęcamy do skorzystania ze sklepu www.sklep.merc-lux.com. W razie pytań lub wątpliwości jesteśmy do dyspozycji. W przypadku, kiedy nie dysponujemy interesującymi Państwa częściami możemy je zamówić lub zaproponować zamienniki.

Zobacz także

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejAkceptuję