Firma Merc-Lux to sprawdzony dostawca części do samochodów marki Mercedes i Smart. Jako ceniony Serwis Mercedesa oraz dystrybutor części zamiennych naszym Klientom oferujemy oryginalne części zamienne – nowe i używane. Nasz katalog części nowych i używanych osiąga stany ponad 1 000 000 części. Wśród nich znajdziecie Państwo zarówno popularne komponenty i podzespoły w konkurencyjnych cenach, jak i trudnodostępne części do starszych modeli samochodów Mercedes. Każdego dnia dla Państwa nasz team sprawdza stan techniczny, prowadzi dokumentację techniczną i inwentaryzuje stany.

Części nowe i używane Mercedes

Klientom poszukującym najwyższej jakości oferujemy oryginalne części zamienne Mercedes. Nasza oferta części nowych to szeroki wachlarz komponentów i podzespołów do samochodów nowej generacji, a także pojazdów nieco starszych. Posiadamy części zamienne do samochodów osobowych i dostawczych marki Mercedes. Tym z Państwa, którzy nie chcą przepłacać oferujemy bogaty wybór części używanych.

Ważne miejsce w naszej ofercie zajmują części używane. Nasz asortyment obejmuje części używane do samochodów nowych generacji oraz komponenty do starszych modeli. Ich zaletą jest doskonała relacja jakości do ceny. Kontrola jakości naszej firmy sprawdza podzespoły tak, aby trafiły do Państwa części w 100% sprawne.

Jak pracujemy?

Katalogujemy produkty i prowadzimy czytelną gospodarkę magazynową dzięki czemu w szybki sposób możemy zareagować i wydać Państwu potrzebne podzespoły.

Towar zamówiony dzisiaj najczęściej w 24h jest u Państwa w domu, firmie lub warsztacie, co skraca czas unieruchomienia pojazdu do absolutnego minimum. Współpracujemy z pobliskim warsztatem samochodowym. Części zamienne kupione w naszym sklepie stacjonarnym możecie tam Państwo szybko i sprawnie wymienić, jednocześnie oddając użyte komponenty i podzespoły do regeneracji.

Zachęcamy do skorzystania ze sklepu www.sklep.merc-lux.com. W razie pytań lub wątpliwości jesteśmy do dyspozycji. W przypadku, kiedy nie dysponujemy interesującymi Państwa częściami możemy je zamówić lub zaproponować zamienniki.

Zobacz także

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejAkceptuję